Samodzielna Pracownia Oceny i Wyceny Zasobów Przyrodniczych SGGW

Start

Witamy na stronie Samodzielnej Pracowni Oceny i Wyceny Zasobów Przyrodniczych!

About Us

 Welcome to the home page of the Laboratory of Evaluation and Assessment of Natural Resources!

Historia

Początek historii Pracowni Oceny i Wyceny Zasobów Przyrodniczych sięga roku 1998 i wiąże się z działalnością ówczesnego Wydziału Zootechniki w SGGW. W styczniu 2001 r. pracownia została przyłączona do Katedry Architektury Krajobrazu na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, rozszerzając wątki badawcze o zagadnienia kształtowania przestrzeni dla zrównoważonego rozwoju i włączając je do programu nauczania na kierunkach architektura krajobrazu i gospodarka przestrzenna.

Pracownia stała się jednostką samodzielną na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w styczniu 2005 roku. Odtąd siedzibą pracowni był budynek nr 13, odremontowany i zlokalizowany w starej części Kampusu SGGW.

Działalność pracowni obejmowała prace badawczo-projektowe (zespołowe i indywidualne), których wyniki stały się podstawą kształcenia specjalizacyjnego na studiach magisterskich oraz kształcenia podyplomowego. Dodatkowo, dla wzmocnienia efektywności nauczania, zapraszano studentów do uczestnictwa w wybranych pracach badawczo-projektowych jednostki, w tym zakresu projektowania i planowania terenów niezurbanizowanych i miast dla zrównoważonego rozwoju z uwzględnieniem ochrony różnorodności biologicznej (tj. projektowania i planowania w układach przyrodniczych).

Adres

Samodzielna Pracownia Oceny i Wyceny Zasobów Przyrodniczych

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu

ul. Nowoursynowska 166, budynek nr 13
02-787 Warszawa

e- mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 0 (22) 59 32189
tel/fax. 0(22) 59 32227

 

Podkategorie